Συνελήφθη χθες (22-08-2023) το πρωί στα Γρεβενά, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Γρεβενών, 59χρονος ημεδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων Θεσσαλονίκης, με την οποία είχε καταδικαστεί συνολικά σε ποινή φυλάκισης -3- ετών για παραβάσεις της νομοθεσίας περί ναρκωτικών.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Γρεβενών.
5ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών Τοπικών Προϊόντων «Γρεβενών Γεύσεις» και «Λευκή Νύχτα»
Με την πολύτιμη συμβολή των καταστηματαρχών της πόλης των Γρεβενών,...
Διαβάστε περισσότερα