Ο Βασίλης Άμπας, πρώην αντιπεριφερειάρχης Αγροτικής Ανάπτυξης Π.Δ.Μ. και νυν περιφερειακός σύμβουλος Π.Ε. Φλώρινας, ορκίστηκε στις 22 Αυγούστου ως μέλος ΔΕΠ του τμήματος Γεωπονίας στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας, από τον Πρύτανη του Πανεπιστημίου, Θεόδωρο Θεοδουλίδη, παρουσία του Φλωρινιώτη Αντιπρύτανη Γ. Ιορδανίδη.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα