Σας προσκαλούμε στην ενημερωτική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί για εκπαιδευτικούς της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας και άλλους καλεσμένους, οι οποίοι θα ξεναγηθούν στον Σχολικό κήπο του Δημοτικού Σχολείου Αχλάδας και θα παρακολουθήσουν ένα μικρό σεμινάριο σχετικά με την κατασκευή και συντήρηση ενός βιώσιμου Σχολικού κήπου με την εφαρμογή αγροοικολογικών πρακτικών (γεωργία του άνθρακα). Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν η Εταιρεία OPEN FARM και το Δημοτικό Σχολείο Αχλάδας.
Με τιμή
Μιλτιάδης Πετρίδης
Προϊστάμενος Δημοτικού Σχολείου Αχλάδας
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα