Ενημερώνουμε ότι λόγω αργίας της Πρωτοχρονιάς, η λαϊκή αγορά που ήταν προγραμματισμένη για τη Δευτέρα, 1 Ιανουαρίου 2024, θα πραγματοποιηθεί την προηγούμενη εργάσιμη ημέρα, δηλαδή το Σάββατο 30 Δεκεμβρίου 2023.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα