Η Διοικούσα Επιτροπή Εκλογικής Περιφέρειας (ΔΕΕΠ) Φλώρινας της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ αποχαιρετά με θλίψη τον πρώην Βουλευτή και φίλο Χαράλαμπο Μποντζίδη . Ο εκλιπών υπηρέτησε με πάθος την παράταξή και τον λαό της Φλώρινας ως Βουλευτής, την περίοδο 1990-1993. Η ΝΈΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΊΑ πενθεί έναν μαχητικό αγωνιστή, που την υπηρέτησε με συνέπεια επί δεκαετίες. Η ΔΕΕΠ ΝΔ Φλώρινας αποφάσισε να καταθέσει στεφάνι στη μνήμη του, να εκφράσει τα θερμά και ειλικρινή της συλλυπητήρια στους οικείους του και να δημοσιεύσει το παρόν στον τοπικό τύπο.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα