Το Σαββατο 01 Ιουνίου 2024 και ώρα 6 μμ στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του Δήμου Φλώρινας θα πραγματοποιηθεί η τελετή βράβευσης των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών των σχολείων της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης της Π.Ε. Φλώρινας που συμμετείχαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς “Παιχνίδι και Μαθηματικά”, “Υπατία”, “Καταθεοδωρή”, “Θαλή ” και “Ευκελίδη” για το σχολικό έτος 2023 – 2024.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα