Πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023, στην πλατεία αγοράς στο Αμύνταιο, τα εγκαίνια του συνδυασμού “Με Ορίζοντα το Μέλλον” με επικεφαλής την υποψήφια κυρία Συμέλα Γιαννιτσοπούλου για Δήμαρχος Αμυνταίου, παρουσία πλήθος υποψήφιων του συνδυασμού της αλλά και αρκετών φίλων.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα