Ξεκινά την Παρασκευή 26/5 και θα ολοκληρωθεί την Δευτέρα 29 Μαΐου το Τριεθνές Τουρνουά που διοργανώνει ο Όμιλος Αντισφαίρισης Πτολεμαΐδας με συμμετοχές που φθάνουν τις 100.
Τα παιδιά που θα αγωνιστούν είναι αγόρια και κορίτσια 12,14 και 16 ετών.
Η προετοιμασία του Ομίλου έχει ξεκινήσει εδώ και αρκετό καιρό έτσι ώστε τόσο οι αθλητές όσο και οι συνοδοί τους να τακτοποιηθούν με τον καλύτερο τρόπο
Με τις ιδανικότερες συνθήκες και την άνεση που δημιουργούν τα 10 γήπεδα του Ομίλου, οι αθλητές αναμένεται να προσφέρουν εντυπωσιακό θέαμα το οποίο μπορούν να παρακολουθήσουν όλοι οι ενδιαφερόμενοι.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα