Το Ωδείο Φλώρινας συγχαίρει θερμά την μαθήτριά του Χριστίνα Κωτοπούλου, η οποία διακρίθηκε με την πρόκρισή της στον τελικό της κατηγορίας που συμμετείχε, στα πλαίσια του 6ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Orpheus Soloists. Ο Διαγωνισμός πραγματοποιήθηκε στους χώρους τους Κρατικού Ωδείου Θεσσαλονίκης και χαρακτηρίστηκε από το υψηλό επίπεδο των συμμετεχόντων. Συγχαρητήρια αξίζουν και στην καθηγήτριά της Αλεξάνδρα Τσιάρα για την κατάλληλη προετοιμασία της μαθήτριας της.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα