Το Ωδείο Φλώρινας Παράρτημα Αμυνταίου σας προσκαλεί στην καλοκαιρινή εκδήλωση του Ωδείου την Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023 και ώρα 19:00 στην Μικρή αίθουσα συναυλιών του Ωδείου, με είσοδο δωρεάν για το κοινό.
Θα εμφανιστούν η μαθήτρια της τάξης κιθάρας του Νίκου Γεωργίου, Στέλλα Ακριτίδου, το Φωνητικό Σύνολο Ενηλίκων, η Παιδική Χορωδία και το Τμήμα Μουσικής Προπαιδείας. Διεύθυνση Χορωδιακών Συνόλων Πανδώρα Λιασοπούλου. Συνοδεύει η τάξη Φλογέρας της Γιούλιας Κόπτεβα.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα