Το δικό τους μήνυμα για τα θύματα των Τεμπών έστειλαν σήμερα οι μαθητές της Α’ τάξης λυκείου του ΓΕΛ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ. Ένα μήνυμα λύπης, ένα μήνυμα αγωνίας των γονέων που θυσιάζουν τα πάντα για τα παιδιά τους, και μια αγανάκτηση για το μέλλον των νέων. Ας ελπίσουμε ότι η εκτροχιασμός του τρένου θα τροχίσει τις ευθύνες των υπευθύνων.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα