Λίγες ώρες πριν πέσει η αυλαία της προεκλογικής περιόδου θα πραγματοποιηθεί η κεντρική προεκλογική ομιλία του υποψήφιου βουλευτή Φλώρινας της Νέας Δημοκρατίας κ. Σταύρου Παπασωτηρίου.
Ο χώρος που επιλέχθηκε είναι η αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δήμου Φλώρινας, η μεγαλύτερη σε χωρητικότητα στην πόλη της Φλώρινας, δεδομένου του ενδιαφέροντος από τους συμπολίτες μας, αλλά και της στήριξης που έχουν εκδηλώσει προς το πρόσωπο του κ. Παπασωτηρίου.
Η ομιλία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 και ώρα 20:30 μ.μ.
Είστε όλοι καλεσμένοι!
Στ. Παπασωτηρίου: Απολογισμός 1 έτους κοινοβουλευτικής δουλειάς για τη Φλώρινα
Έχει ήδη κλείσει ένας χρόνος από την μεγάλη νίκη της...
Διαβάστε περισσότερα