Με απόφαση του Δημάρχου Πρεσπών Γεώργιου Στεργίου, την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024, τα μαθήματα στις σχολικές μονάδες του Δήμου Πρεσπών θα ξεκινήσουν μια ώρα αργότερα, λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή. Ο παιδικός σταθμός θα λειτουργήσει κανονικά.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα