Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα, 8 Μαΐου 2023, ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, θα επισκεφθεί τα Γρεβενά. Στις 11.30 το πρωί θα περιοδεύσει στην Κεντρική Πλατεία των Γρεβενών, με σημείο συνάντησης το εκλογικό κέντρο του κόμματος στην οδό Μεγάλου Αλεξάνδρου 19 (Ηρώων Χωροφυλακής). Εν συνεχεία, θα μιλήσει σε φίλους και στελέχη στο Cafe Loco (πλατεία Αιμιλιανού).
Στ. Παπασωτηρίου: Απολογισμός 1 έτους κοινοβουλευτικής δουλειάς για τη Φλώρινα
Έχει ήδη κλείσει ένας χρόνος από την μεγάλη νίκη της...
Διαβάστε περισσότερα