Τέσσερις θεατρικές παραστάσεις, θα πραγματοποιηθούν στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Εορδαίας, από το 5o Γυμνάσιο Πτολεμαΐδας στα πλαίσια του εορτασμού της 25ης Μαρτίου με τίτλο “Θαλασσοφίλητή μου Γη Ματόβρεχτη Πατρίδα”.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα