Ο αγροτοκτηνοτροφικος σύλλογος Ανατολικής Εορδαίας και νότιας λεκάνης Βεγορίτιδας καλεί όλους τους αγρότες, κτηνοτρόφους, τοπικούς φορείς ολόκληρη την τοπική κοινωνία σε σύσκεψη στο μπλόκο στον κόμβο του Φιλώτα, σήμερα Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου στις 17:00.
Τρίτη μέρα μπλόκου και κλιμακώνουμε τον αγώνα μας όπως πολλοί συνάδελφοι μας σε όλη τη χώρα για να ακουστούν τα αιτήματα μας στα οποία η κυβέρνηση κλείνει τα αυτιά της. Θα προχωρήσουμε σε συμβολικό κλείσιμο δρόμου.
Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.
Διήμερες πολιτιστικές εκδηλώσεις στο ΔΑΚ Αμυνταίου
Διήμερες πολιτιστικές εκδηλώσεις στο ΔΑΚ Αμυνταίου 12-13 Αυγούστου 2024.
Διαβάστε περισσότερα