Σας προσκαλούμε αύριο Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 στις 10.00 π.μ., στην αίθουσα του 2ου ορόφου του κτιρίου της ΖΕΠ, σε συνέντευξη τύπου που θα δώσει ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γεώργιος Κασαπίδης, με αφορμή τις συναντήσεις που πραγματοποίησε στην Αθήνα για την Υψηλή Γέφυρα Σερβίων άλλα και για άλλα θέματα της επικαιρότητας.
Πράξη ανθρωπιάς από εργαζόμενη του Δήμου Κοζάνης: Βρήκε και παρέδωσε πορτοφόλι
«Η δημοτική μας υπάλληλος, η οποία το απόγευμα της Δευτέρας...
Διαβάστε περισσότερα