Συνελήφθη χθες (03-06-2023) το πρωί στη Φλώρινα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Φλώρινας, 60χρονος αλλοδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Καβάλας με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή φυλάκισης -4- ετών και χρηματική ποινή -1800- ευρώ, για παραβάσεις του αδικήματος της κλοπής.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα