Συνελήφθη χθες (08-11-2023) το απόγευμα στην Φλώρινα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Φλώρινας, 53χρονος αλλοδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Μονομελούς Εφετείου Κέρκυρας, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή φυλάκισης -2- ετών και χρηματική ποινή -3.000- ευρώ, για παράβαση της νομοθεσίας περί αλλοδαπών.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα