Συνελήφθη χθες (26-12-2023) το πρωί στη Φλώρινα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Φλώρινας, σε συνεργασία με αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Φλώρινας και του Αστυνομικού Τμήματος Φλώρινας, 42χρονος αλλοδαπός, διότι σε βάρος του εκκρεμούσε Ευρωπαϊκό Ένταλμα Σύλληψης από Γερμανικές Αρχές, για παράβαση της νομοθεσίας περί ναρκωτικών ουσιών.
O συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα. Αντεισαγγελέα Εφετών Δυτικής Μακεδονίας.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα