Συνελήφθη χθες (03-04-2023) το βράδυ σε περιοχή της Φλώρινας, από αστυνομικούς του Τμήματος Συνοριακής Φύλαξης Πρεσπών Φλώρινας, 35χρονος αλλοδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσαν:
Απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Φλώρινας, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή φυλάκισης -3- μηνών και χρηματική ποινή -3.000- ευρώ, για παράβαση της νομοθεσίας περί αλλοδαπών και
Απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Φλώρινας, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή φυλάκισης -3- μηνών και χρηματική ποινή -1.500- ευρώ, για παράβαση της νομοθεσίας περί αλλοδαπών.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας.
Διήμερες πολιτιστικές εκδηλώσεις στο ΔΑΚ Αμυνταίου
Διήμερες πολιτιστικές εκδηλώσεις στο ΔΑΚ Αμυνταίου 12-13 Αυγούστου 2024.
Διαβάστε περισσότερα