Τον νέο Διοικητή της Διοίκησης Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Νομού Φλώρινας Ιωάννη Μιαούλη επισκέφτηκε στο γραφείου του, ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου, την Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου 2023, όπου τον συνεχάρη για την προαγωγή, την τοποθέτηση και την ανάληψη των νέων του καθηκόντων. Επίσης του ευχήθηκε καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο του.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, συζητήθηκαν θέματα της πολιτικής προστασίας, όπου επιβεβαιώθηκε η άρτια συνεργασία και αποτελεσματική λειτουργία των δύο φορέων.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα