Την Παρασκευή 5 Ιανουαρίου 2023, αντιπροσωπεία του Συλλόγου Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών του Π.Α.Σ. Φλώρινα πραγματοποίησε εθιμοτυπική επίσκεψη στον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Αθανάσιο Τάσκα.
Τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου ευχήθηκαν στον άλλοτε συναθλητή τους, καλή δύναμη και καλή επιτυχία στα νέα του υψηλά καθήκοντα.
Τον Σύλλογο Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών του Π.Α.Σ. Φλώρινα εκπροσώπησαν, ο Πρόεδρος Θεόφιλος Σεχίδης, ο Γενικός Γραμματέας Κωνσταντίνος Δήμτσας, ο Ταμίας Δημήτρης Παπαθανασίου, ο Έφορος Ηλίας Σολάκης, μέλη και παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα