Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας και εκ νέου υποψήφιος κ. Γιώργος Κασαπίδης και ο επικεφαλής του συνδυασμού «ΠΡΩΤΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ» κ. Χάρης Κάτανας, ενώνουν τις δυνάμεις τους με βασικό γνώμονα την αγάπη για τον τόπο, τους συμπολίτες και την προσφορά στη Δυτική Μακεδονία.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα