Ο Πρόεδρος, το Δ.Σ. και το προσωπικό της ΕΠΣ Φλώρινας εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή συλλυπητήρια τους προς τον Αναπληρωτή Γεν. Γραμματέα της Ένωσης Κωνσταντίνο Δούμτση για την απώλεια της αγαπημένης του μητέρας Αντιγόνης. Η μάνα δεν αντικαθίσταται και δεν ξεχνιέται. Η αγάπη της όμως είναι αιώνια.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα