Εκφράζω την βαθύτατη θλίψη μου για την απώλεια του Σταύρου Μπαλογιάννη, ενός εξαίρετου ιατρού – νευρολόγου που άφησε το στίγμα του στην πόλη μας, προσφέροντας άοκνα τις υπηρεσίες του προς όφελος του κοινωνικού συνόλου.
Ο Σταύρος Μπαλογιάννης, αυτός ο επιφανής επιστήμονας και ξεχωριστός άνθρωπος, συνέβαλλε τα μέγιστα στην ίδρυση του Νοσοκομείου Ημέρας «Οι Άγιοι Ανάργυροι» της Μητροπόλεως μας, ενώ προσέφερε αφιλοκερδώς τις ιατρικές του υπηρεσίες σε δεκάδες συμπολίτες μας.
Τον αποχαιρετούμε με ευγνωμοσύνη για όσα πρόσφερε και το έργο που αφήνει πίσω του.
Στην οικογένεια και στους οικείους του εκφράζω τα θερμά μου συλλυπητήρια και τους εύχομαι την εκ ύψους παρηγορία.
Αιωνία η μνήμη του.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα