Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος των καθηγητών του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην συνάδελφο Γεωργία Αποστολία για τον θάνατο της μητέρας της. Ευχόμαστε να αναπαυθεί εν ειρήνη η εκλιπούσα και κουράγιο και δύναμη στην οικογένεια της.
Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων
του 1ου ΕΠΑΛ Αμυνταίου
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα