Συνελήφθη χθες (26-01-2023) το μεσημέρι στη Φλώρινα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Φλώρινας, 60χρονος αλλοδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Μονομελούς Εφετείου Κακουργημάτων Δυτικής Μακεδονίας, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή κάθειρξης -10- ετών και χρηματική ποινή -30.000- ευρώ, για παράνομη μεταφορά αλλοδαπού.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα