Συνελήφθη σήμερα (09-08-2023) τις πρώτες πρωινές ώρες στη Φλώρινα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Φλώρινας 47χρονος αλλοδαπός, διότι σε βάρος του εκκρεμούσε Ένταλμα Σύλληψης της κας. Ανακρίτριας του 2ου Τμήματος Ανηλίκων του Πρωτοδικείου Αθηνών, για τα αδικήματα της επικίνδυνης σωματικής βλάβης και της ληστείας από κοινού και κατά συρροή, καθώς και της παράβασης της νομοθεσίας περί όπλων.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα