Συνελήφθη χθες (24-01-2023) το μεσημέρι σε περιοχή της Φλώρινας, από αστυνομικούς του Τμήματος Συνοριακής Φύλαξης Πρεσπών Φλώρινας, 41χρονος αλλοδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων Ναυπλίου, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή κάθειρξης -5- ετών για το αδίκημα της ληστείας.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Φλώρινας
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα