Εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια στον Πύραρχο Γ.Κ κ. Ιωάννη Μιαούλη, για την προαγωγή του και την ανάληψη των καθηκόντων του ως διοικητής των Πυροσβεστικών Υπηρεσιών του νομού Φλώρινας.
Ο κ. Μιαούλης επί σειρά ετών έχει να επιδείξει σημαντικό έργο στην Πυροσβεστική Υπηρεσία, την οποία έχει υπηρετήσει από διάφορες θέσεις . Το γεγονός ότι κατάγεται από την Φλώρινα, μας χαροποιεί ακόμα περισσότερο γιατί σε μία νευραλγική θέση βρίσκεται ένας συμπατριώτης μας, που γνωρίζει καλύτερα από όλους τις ανάγκες της υπηρεσίας και της περιοχής και βοηθάει αποτελεσματικά στην πρόληψη και στην αντιμετώπιση των φυσικών φαινομένων, αλλά και όπου χρειάζεται η αρωγή της υπηρεσίας.
Εύχομαι στον φίλο Γιάννη καλή θητεία και εις ανώτερα!
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα