Ο Δήμαρχος Πρεσπών Γιώργος Στεργίου, συγχαίρει τους μαθητές του Γυμνασίου- Λ.Τ. Λαιμού Πρεσπών που συμμετείχαν στους σχολικούς αγώνες για μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας και ιδιαίτερα την Γεωργία Ιωαννίδου (Α΄ Λυκείου) και τον Δημήτριο Μιχαηλίδη (Γ΄ Γυμνασίου) για τις πρώτες θέσεις που κατέκτησαν στη σφαιροβολία και στον ακοντισμό αντίστοιχα, καθώς και την εκπαιδευτικό Φυσικής Αγωγής Βέρα Εφτίμοβα, για την προετοιμασία των παιδιών.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα