Κατά τη διάρκεια της περιοδείας μας στην Π.Ε Καστοριάς, επισκεφτήκαμε τον Δήμαρχο του Άργους Ορεστικού κ. Πάνο Κεπαπτσόγλου και τον Δήμαρχο του Δήμου Νεστορίου κ. Χρήστο Γκοσλιόπουλο. Οι δυο Δήμαρχοι μας υποδέχτηκαν με θέρμη και συζητήσαμε για τα μείζονα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κάθε Δήμος. Τους ευχαριστούμε για τη θερμή φιλοξενία και την ενδελεχή ενημέρωση.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα