Με απόφαση του Δημάρχου Φλώρινας κ. Βασίλη Γιαννάκη, την Πέμπτη 11 Ιανουαρίου 2024, τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Φλώρινας, θα ξεκινήσουν τη λειτουργία τους στις 9:15 π.μ., λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών.
Οι παιδικοί σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα