Στην πληγείσα από το χαλάζι περιοχή της Άνω Υδρούσας βρέθηκε άμεσα ο υπ. Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Σταύρος Παπασωτηρίου, όπου συναντήθηκε με κατοίκους της περιοχής, προκειμένου να λάβει γνώση ο ίδιος για τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν εξαιτίας της χαλαζόπτωσης, αλλά και να ακούσει τα αιτήματά τους.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα