Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας κ. Γεώργιος Κασαπίδης σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στην υπογραφή της σύμβασης του έργου: « Δομική Ενίσχυση και Αποκατάσταση Ακραίων Σπονδύλων Μ6.2 Υψηλής Γέφυρας Σερβίων» με τον εκπρόσωπο της αναδόχου εταιρείας, που θα πραγματοποιηθεί σήμερα, Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023, στη 13:00 στην αίθουσα «Μέγας Αλέξανδρος» στη ΖΕΠ.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα