Tο Δ.Σ. των εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Αμυνταίου, σε συνεργασία με το βιβλιοπωλείο «ΠΑΣΧΑΛΗΣ» του Π. Τεγόπουλου και τις εκδόσεις «Μεταίχμιο», σας προσκαλεί σε μία συζήτηση για τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση, ως μέτρο πρόληψης της παιδικής σεξουαλικής κακοποίησης.
Ελάτε το Σάββατο 4 Μαρτίου, στις 6 μ.μ. στο Πνευματικό κέντρο Αμυνταίου να συζητήσουμε με τη Λίνα Λυκομήτρου (ψυχολόγο, μέλος της ομάδας «Άγγιγμα και Όρια» και εκ των συγγραφέων του βιβλίου «Κοχυλάκι εσύ δε φταις»).
Σας περιμένουμε με χαρά!
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα