Η παρουσίαση του συνδυασμού “Πρέσπα – το μέλλον μας” με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Πρεσπών Γιώργο Στεργίου, θα γίνει την Κυριακή 20 Αυγούστου, στις 8.30 μ.μ., στην κεντρική πλατεία του Λαιμού Πρεσπών (μπροστά από την καφετέρια του Λ. Σιδηρόπουλου)
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα