Οι Κομματικές Οργανώσεις Αμυνταίου του ΚΚΕ σας προσκαλούν το Σάββατο 13/01 στο Ξενοδοχείο Άτερον, στο Αμύνταιο στις 20.30 για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στα πλαίσια της οικονομικής εξόρμησης του κόμματος, σε μια όμορφη βραδιά με ζωντανή μουσική.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα