Μετά από απόφαση της Διεύθυνσης Ποδοσφαίρου της ΕΠΟ θα πρέπει πριν την έναρξη όλων των αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας της επόμενης αγωνιστικής (4 και 5 Μαρτίου 2023), να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των εκλιπόντων του τραγικού σιδηροδρομικού δυστυχήματος των Τεμπών.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα