Σε συνέχεια του μηνύματος σχετικά με την διακοπή ηλεκτροδότησης, αύριο 31.01.2024 στις Τοπικές Κοινότητες Μελίτης, Αχλάδας και Σκοπού, σας ενημερώνουμε πως αναβάλλεται για μεταγενέστερη ημερομηνία για την οποία θα αποσταλεί εκ νέου ανακοίνωση.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα