Οι εκλεγμένοι με την Πανσπουδαστική ΚΣ στους Φοιτητικούς Συλλόγους των Τμημάτων της Φλώρινας πραγματοποίησαν το πρωί της Παρασκευής 7/4 παρέμβαση στο Δήμαρχο της Φλώρινας. Συζητώντας τα αιτήματα και τις διεκδικήσεις τους στα ζητήματα που έχουν προκύψει σχετικά με την εξ αποστάσεως διδασκαλίας των μαθημάτων καθώς και ζητήματα μεταφορών.
Δεν μπορούν να πραγματοποιηθούν μαθήματα στη σχολή λόγο των έργων, ωστόσο απαιτούμε δια ζώσης διδασκαλία σε κτηριακές υποδομές που μας παρέχει η πόλη της Φλώρινας.
Δεν θα περιμένουμε τις “δύο κρίσιμες εβδομάδες”.
Πίσω από μια οθόνη δεν εγκλωβιζομαστε ξανά!
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα