Καλούνται οι επιτυχόντες των εξετάσεων περιόδου 2022B (Νοεμβρίου 2022) του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας, που είχαν υποβάλει αίτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας, να προσέρχονται στα γραφεία 8 ή 11 της Διεύθυνσης (Διοικητήριο, 1ος όροφος) κατά τις εργάσιμες μέρες από τις 09:00 έως 14:00 για να παραλάβουν το πιστοποιητικό επιτυχίας τους. Τα Πιστοποιητικά μπορούν να παραληφθούν από τους ενδιαφερόμενους αυτοπροσώπως με την επίδειξη ταυτότητας ή τους νόμιμους κηδεμόνες και εκπροσώπους τους, εφόσον είναι ανήλικοι, ή από άτομα εξουσιοδοτημένα με υπεύθυνη δήλωση, θεωρημένη με το γνήσιο της υπογραφής.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα