Η τοποθέτηση του Χάρη Κάτανα στο Δημοτικό Συμβούλιο Γρεβενών όπου εξεδόθη ομόφωνη απόφαση η οποία εξουσιοδότησε το Δήμαρχο Γρεβενών ώστε να συναντηθείμε τον αρμόδιο Υπουργό Εθνικής Άμυνας κ. Παναγιωτόπουλο, προκειμένου να υπάρξουν οι επίσημες διαβεβαιώσεις ότι το Στρατόπεδο των Γρεβενών θα αποτελεί ένα πολυδύναμο Κέντρο Εκπαίδευσης Νεοσυλλέκτων.
5ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών Τοπικών Προϊόντων «Γρεβενών Γεύσεις» και «Λευκή Νύχτα»
Με την πολύτιμη συμβολή των καταστηματαρχών της πόλης των Γρεβενών,...
Διαβάστε περισσότερα