Οι εκλεγμένοι με την Πανσπουδαστική ΚΣ στους Συλλόγους της Φλώρινας καλούμε όλους τους φοιτητές, τους μαθητές και τα σωματεία σε συγκέντρωση την Πέμπτη 25/; στις 12:00 στην πλατεία Μόδη για να καταδικάσουμε το απαράδεκτο νομοσχέδιο-έκτρωμα για την ίδρυση ιδιωτικών πανεπιστημίων.
Πρέσπα: Μεγάλες καταστροφές από το χαλάζι στα φασόλια
Μεγάλες καταστροφές στα φασόλια Πρεσπών προκάλεσε η χθεσινή χαλαζόπτωση που...
Διαβάστε περισσότερα