Ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Αθανάσιος Τάσκας θα δεχθεί ευχές για την ονομαστική του εορτή, την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου 2024 (11:00 – 14:00) στο γραφείο του στο Διοικητήριο της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα