Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του ΓΕΛ Φιλώτα για την καλή μας συνεργασία και τη γενναιόδωρη υποστήριξη της εκδρομής του σχολείου μας στην Ιταλία, στο πλαίσιο συμμετοχής μας στο 7ο Ευρωπαϊκό Μαθητικό Συνέδριο στη Βερόνα με θέμα: «Κοινές Ευρωπαϊκές Αρχές και Αξίες και η Συνεισφορά της Ελλάδας και του Πολιτισμού της στη Διαμόρφωσή τους»
Η Αναπληρώτρια Διευθύντρια Μπούτσκου Παναγιώτα και ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών του ΓΕΛ Φιλώτα
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα