Τη Δευτέρα 3 Απριλίου οι εκπαιδευόμενοι μας και οι εκπαιδευτές του ΣΔΕ Φλώρινας, στη Φλώρινα είχαμε την ευκαιρία να ενημερωθούμε από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Φλώρινας για τα επιδόματα και την κοινωνική πολιτική της πολιτείας
Ευχαριστούμε θερμά τις κ. Ρίζου Ραχήλ,, Ψυχολόγο, κ. Μίσιου Μαρία, Κοινωνική Λειτουργό και κ. Ράπου Άννα, Διαμεσολαβήτρια Ρομά του Κέντρου Κοινότητα Φλώρινας για την αμεσότητα της παρουσίασης, τη συζήτηση που προκάλεσαν για τη κοινωνική πολιτική της πολιτείας και τις απαντήσεις που έδωσαν σε όλες μας της απορίες.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα