Η Διεύθυνση του Κέντρου Υγείας Αμυνταίου ευχαριστεί την οικογένεια του εκλιπόντος Ορφανίδη Βασίλειο, στην μνήμη του οποίου έγινε δωρεά ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού , για την εξυπηρέτηση και την παροχή βοήθειας ασθενών και έκτακτων περιστατικών του Κέντρου Υγείας Αμυνταίου
Η Διεύθυνση του Κέντρου Υγείας Αμυνταίου ευχαριστεί θερμά την οικογένεια Νικολαϊδη Ιωάννη – Έλσα για την ευγενική χειρονομία της προσφέροντας 5 κλινοσκεπάσματα στη διάθεση της μονάδας μας.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα