Η Δημοτική Αρχή Αμυνταίου εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες της προς την Τράπεζα Πειραιώς για την προσφορά εξοπλισμού γραφείου, η οποία ήδη αξιοποιείται.
Σε δύσκολες συγκυρίες, η Τράπεζα Πειραιώς με τις πρωτοβουλίες της αναδεικνύει το κοινωνικό της πρόσωπο και συμβάλλει στην εύρυθμη λειτουργία των υπηρεσιών μας.
Ευχόμαστε το παράδειγμά σας να βρει άξιους μιμητές
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα